Iskolatej-program

Az iskolatej program lényege, hogy a gyerekek akár ingyen is kaphatnak tejet, illetve tejterméket az alapfokú oktatási intézményekben, járjanak állami vagy egyházi fenntartású iskolába. A vonatkozó jogszabályok a letölthető dokumentumok között érhetőek el.

Csatlakozzon az Ön iskolája is a programhoz. Bővebb információért keresse fel tejüzemünket. Munkanapokon 08:00 - 16:00-ig tudjuk fogadni hívását.

Juhász Róbertné - Tejüzem vezető
Tel.: +36 34/471 213, +36 20/975-1036
E-mail: tejuzem@aranykocsizrt.t-online.hu
A program előnyei
  • Elősegíti a gyermekek rendszeres tej és tejtermék fogyasztását
  • Egészségesebb táplálkozási szokások alakulnak ki
  • Segítséget jelent a családoknak és a hátrányos helyzetű gyermekek táplálkozása javul
  • Javítja a tanulók fizikai és szellemi fejlődését és teljesítőképességét
  • Segíti a túlsúlyosság, elhízás elleni kűzdelmet
  • A gyermekek kevesebbet látogatják az ital automatákat és a büféket

Termékek: Az Iskolatej-prgram keretében tejet, kakaót, vaníliás tejet
biztosítunk az iskolák számára. Bővebb információ a Termékek menüpontban található.

Üzemlátogatás, kóstoltatás

Mindenki számára lehetőséget biztosítunk (egy előre egyeztetett időpontban) termék kóstolással egybekötött tejüzem látogatásra. Igény szerint a szarvasmarha telepen is körbe lehet nézni, hogy honnan is kerül friss, finom tej az asztalunkra.
Hagyománnyá vált nálunk, hogy gyermekek és felnőtt csoportok látogatnak el hozzánk és maradandó élményeiket (rajzban, kreatív alkotásokban) megörökítve visszajuttatják számunkra. Mindenkit nagyon sok szeretettel várunk! Bővebb információért keresse fel tejüzemünket.

Időpont foglalás: (Munkanapokon 08:00 - 16:00)
Tel.: +36 34/471 213, +36 20/975-1036